FAN FICTION

When you can live forever, what do you live for? For love!

Shout

RSS

RSS

Odpusť - slash

Než začnete číst...

Odpusť je moje vůbec první povídka, kterou jsem začala psát. Nemůžu počítat těch pár jednorázovek, které Odpusť předcházely. Nápad přišel jednou večer, když jsem ležela v posteli, a ještě ten večer vznikl prolog s názvem Poslední vteřiny štěstí.

Chvíli jsem váhala, zdali to uveřejnit, ale pak jsem se k tomu rozhoupala. Vložila jsem prolog a s velikou nervozitou očekávala reakce čtenářů. Přibyl jediný komentář – od Any. Psala mi, že se jí to líbí a chce další. Dodalo mi to odvahy a druhý den přibyla 1. kapitola Slib. S přibývajícím kapitolami rostly kladné komentáře a moje nadšení, že jsem začala přemýšlet na druhou sérií.

Čtenáři, kteří byli u vzniku Odpusť, si určitě všimli náhlého zpomalení přidávání. Mohla za to moje nechuť, sama jsem si to zošklivila. Hrozně ráda píšu deprimující slashe se špatnými konci, což tahle verze být neměla a strašně mi vadil její jiný směr. Následně nechutenství způsobilo, že ať už jsem k tomu cokoli napsala, stálo to za nic.

S přechodem na web jsem oznámila konec. Hodně čtenářů mi od té doby nemůže přijít na jméno, ani se jim vlastně nedivím. Sama nemám ráda, když v tom nejzajímavějším autor oznámí ukončení. 

A proč to obnovuju?

Odpusť nemůžu přijít na jméno pro změnu já, nejspíš mu na jméno nikdy nepřijdu, ale už pár dní po začátku původní verze jsem se ptala: Co by řekli na Mpreg Mistra? Co by řekli na…? 

Přečetla jsem si komentáře, nad kterými jsem se usmívala jako měsíček na hnoji a najednou mi přišlo strašně líto, že jsem to ukončila. V hlavě se mi zrodil plán na obnovení povídky. A proč to nedám na web? Nemám tuhle verzi ráda, mnohem radši mám tu drastičtější, tu druhou, a proto ta má čest být u mě a tahle ne. Jsem blázen, já vím. Nesnažte se moje myšlení a vztahy k povídkám pochopit.  

Nebýt Cissy, nejspíš bych se k těmto stránkám nedokopala. Za to jí velké dík!

Příjemné čtení!

 

Žádné komentáře
 
Má-li někdo tak málo fantazie, že musí své lži podpírat důkazy, pak by měl raději říct rovnou pravdu. Oscar Wilde